הפקת דוחות מותאמים אישית להערכת הפעילות ברמת החשבון כולו ביאנדקס

סוף סוף יאנדקס העביר מקצה שיפורים גם על כלי הפקת הדוחות שלו- Report Wizard . השינוי סוף סוף מאפשר קריאת נתונים ברמת החשבון כולו. משהו שלא היה קיים עד כה והקשה מאוד בקמפיינים עם מסעות פרסום מרובים. תמיכה בחשבון עם מקמפיינים מרובים ממפרסם ביאנדקס דרשה המון מאמץ או צורך בפיתוח על גבי API של יאנדקס.

גרסת בטא של Yandex Direct Report Wizard כבר הושקה בחודש האחרון. במקור הכלי נועד לאיסוף וניתוח של נתונים סטטיסטיים על מסעות הפרסום. בעבר יכולנו לקבל סטטיסטיקה ברמת החשבון כולו אך ורק בפילוח של זמן. בשביל לראות פילוחים נוספים היה צורך להיכנס בנפרד לכל מסע פרסום של יאנדקס.
מהיום ניתן לקבל נתונים סטטיסטיים ברמת החשבון לפי כל הפרמטרים האפשריים: קליקים, CTR, מילות מפתח ועוד מיימדים רבים אחרים.

 

גרסת הבטא החדשה של יאנדקס גמישה מאוד ומזכירה את הדוחות ב Yandex Metrica. כפי שרואים בתמונה. יש אפשרות לבחור עמודות ספציפיות ולשמור סט ספציפי
של מסננים במקום לבזבז זמן על עיצוב דוחות דומים. הדוחות החדשים זמינים בלינק מהעמוד הראשי של החשבון "Statistics for all campaigns".

Мои кампании YANDEX

גרסת בטא של אשף הדוחות 2.0 זמין על הקישור "הצג סטטיסטיקה עבור כל מסעות הפרסום" בחלק התחתון של דף מסעות הפרסום. ניתן להוריד נתונים בפורמטים – XLS/XLSX ו-CSV.

 

בעתיד המבנה החדש של הדוחות יהיה זמין גם בסימניה של כל קמפיין בנפרד. המבנה החדש חוסך זמן מללכת ולנסות לדלות נתונים דומים ממטריקה של יאנדקס שלרוב גם מבצעת מדגם ומראה נתונים חלקיים בלבד. לעתים קרובות נוצרו פערים משמעותיים.

Report Wizard 2.0 beta statistics for all campaigns of an account — Direct News — Yandex.Support

Facebook Comments
השארת תגובה